Kwaliteitsengineer (QARA)

Middenmeer  Fulltime   11 October 2021

Wat ga je doen bij Ageru?

Als Kwaliteitsengineer neem je deel aan het Ageru project waar je nauw verschillende projecten met Business Engineer, UX/UI Designer en andere developers om met Mendix oplossingen te ontwikkelen in een zeer veilige en complexe enterprise omgeving.

Het plannen en toezicht houden op de kwaliteit en regelgeving van het bedrijfsmanagement binnen de afdelingen Design & Development en Kwaliteit. Het blijven verbeteren en beoordelen van het kwaliteitsmanagementsysteem en de bijbehorende regelgeving onder coördinatie van de QARA manager.

Wat zoeken we?

We are looking for a Quality Engineer that

 • Het ontwikkelen en onderhouden van het kwaliteitsmanagementsysteem (QMS) met als doel om standaarden en normen vast te leggen met betrekking tot de geleverde activiteiten en producten
 • Het ontwikkelen en onderhouden van systemen om progressie te meten en te vergelijken met vastgestelde normen en wettelijke vereisten
 • Het plannen en beheren van afdelingsactiviteiten in overeenstemming met vastgestelde budgetten en tijdschema's
 • Het waar nodig rapporteren over wijzigingen in standaarden (intern en extern geïnitieerd) en de prestaties van het bedrijf ten opzichte van vereiste normen
 • Het aansturen van personeel volgens bedrijfsnormen (om bijv. te voldoen aan SOP's, ORG's enz.)
 • Het beheren van afdelingsprestaties ten opzichte van overeengekomen doelen en budgetten om ervoor te zorgen dat deze binnen het beleid en de vastgestelde normen vallen
 • Het schrijven van SOP's
 • Het uitvoeren van QA-controles op geproduceerde producten en projecten
 • Het trainen van medewerkers in Q&A-procedures
 • Het beheren van het ‘FDA’ Procesbeheer
 • Het uitvoeren van RA-nalevingscontroles
 • Het beheren en bijhouden van regelgevingsbestanden (voor bijv. ISO 13485 of MEDDEV, ISO 14971 enz.)
 • Het samenwerken met verschillende managers om controles en verbeteringen te ontwikkelen en te implementeren

Wat verwachten we van jou?

Als Quality Engineer zal je nauw samen komen te werken met de andere leden van het BNR-Capital & BNR-Quality team. Ons team bestaat nu uit een Business Engineer, UX/UI Designer en Front- en Backend developers waarmee we een all-in-one platform ontwikkelen op het gebied van CRM, QMS en Marketing. Jouw verantwoordelijkheid zal onder andere zijn om de briefings en wensen van de stakeholder te vertalen naar gebruiksvriendelijke (goed uitziende) interfaces die gebruikers te gek zullen vinden! De persoon die we zoeken heeft:

 • Minimaal 1-3 jaar ervaring als kwaliteitsmedewerker of een Master diploma in relevante vakgebieden
 • Ervaring met ISO 9001 en ISO 13485
 • Vloeiend in het Engels, zowel mondeling als schriftelijk. Nederlands is optioneel.

Wat kunt jij van ons verwachten?

 • Een gemotiveerd, gezellig en jong team om mee te werken
 • Een gloednieuwe laptop om op te werken
 • Mogelijkheid om op afstand te werken
 • Minimum van 32 uur per week
 • Een marktconform salaris
 • Nooit meer in de file hoeven staan
 • De mogelijkheid om from scratch te designen
 • Pensioen
 • Dagelijkse lunch
 • Een gezonde werkomgeving

Met welke tools ga je werken?

Wat bieden wij?

Mogelijkheid om te groeien

Wij geloven in het geven van gelijke kansen aan onze medewerkers. Bij ons werk je aan zowel je eigen projecten, als projecten in teamverband. Dit helpt je bij het opdoen van nieuwe vaardigheden en werkervaring die je uiteindelijk helpen je carrièredoelen te bereiken. 

Leren

Na een goede werkweek is niets heerlijker dan de vrijdagavond. Met Beer O'Clock zorgen we ervoor dat iedereen de week eindigt met veel energie! 

De beste uitrusting

Wees onderdeel van de cultuur binnen Ageru! Wij hechten veel waarde aan een goede balans tussen werk en privé. Wij werken in een gezonde omgeving met flexibele werktijden, zijn internationaal gericht en sluiten elke werkweek af met een gezellige VrijMiBo. Enthousiast? Bekijk dan snel onze vacatures!  

Enthousiast geworden?

Zie jij jezelf al aan de slag gaan bij Ageru of wil je meer weten over deze vacature? Neem dan contact met ons op.

Heeft u nog vragen?

Stuur een bericht of mail ons en we zorgen ervoor dat een van onze experts zo snel mogelijk contact met je opneemt.

Hoi! Ben jij onze nieuwe collega?!

We zijn verheugd om meer over u te horen!

U kunt uw gegevens achterlaten in het veld aan de rechterkant. Vergeet niet je CV en motivatiebrief te uploaden om ons te laten weten waarom je ons team wilt komen versterken!

Heb je nog vragen over deze vacature?

U kunt via deze pagina contact met ons opnemen, wij streven ernaar u zo snel mogelijk te antwoorden!

Waarom cookies gebruiken?

Cookies of webcookies worden gemaakt door de website en slaan kleine stukjes informatie op wanneer u onze website gebruikt. De opgeslagen gegevens worden gebruikt om de website voor u op maat te maken. Als u er bijvoorbeeld voor kiest om onze website in een bepaalde taal te bekijken, de volgende keer dat u onze website bezoekt, wordt automatisch een pagina geladen in de taal die u eerder hebt geselecteerd. Dit wordt bereikt door gegevens uit cookies te lezen. We gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren en te verbeteren. 

We gebruiken cookies om u de beste gebruikerservaring te bieden en ervoor te zorgen dat uw interacties met onze website zinvol zijn. Dit helpt ons om onze dienstverlening te verbeteren door ons te leren kennen hoe onze website wordt gebruikt. Voor meer informatie over waarom we cookies gebruiken, lees de Privacyverklaring.